Przewóz rzeczy Wrocław

Czeka Cię przeprowadzka? A może jest inny powód, by przetransportować meble, sprzęty czy akcesoria w inne miejsce? Zadzwoń i powiedz nam, czego oczekujesz – my zajmiemy się resztą. Zabezpieczymy sprzęt, zaplanujemy logistykę i sprawnie zrealizujemy usługę transportu. Zaufaj nam i przekonaj się, że było warto!

Transport mebli – dla kogo?

Przewóz rzeczy Wrocław – usługę tę kierujemy do Klientów indywidualnych i biznesowych. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby i podmioty, którym zależy na sprawnym i bezpiecznym przewiezieniu przedmiotów z punktu A do punktu B.

Przewóz rzeczy i przeprowadzki – zakres usług

Decydując się na usługę transportu, otrzymujesz znacznie więcej. Bierzemy na siebie zabezpieczenie mebli i innych przedmiotów. W razie potrzeby demontujemy niektóre elementy tak, by można było łatwiej je przewieźć. W miejscu docelowym wnosimy meble na wskazane miejsce i montujemy sprzęty ponownie w jedną całość.

W czasie transportu wszystkie przewożone rzeczy są odpowiednio zabezpieczone i unieruchomione. To daje nam gwarancję, że przedmioty dotrą na miejsce nieuszkodzone.

Taxi bagażowe – etapy współpracy

Przewóz mebli od naszych Klientów we Wrocławiu, całej Polsce i Europie przebiega według określonego schematu. Usługa dzieli się na kilka etapów.

  1. Spotkanie z Klientem – umawiamy się na miejscu, by ocenić, co jest do przewiezienia i oszacować ile środków musimy zaangażować.
  2. Zabezpieczenie towarów – przygotowujemy meble, sprzęty i inne akcesoria do przewozu. Wykorzystujemy do tego mnóstwo materiałów dodatkowych (m.in. taśma pakowa, kartony).
  3. Wyniesienie z miejsca A – nasz zespół szybko upora się z każdą ilością towarów. Umieścimy je na środku lokomocji i zabezpieczymy do transportu.
  4. Transport – doświadczony kierowca przewozi wszystko z punktu A do punktu B. Zajmujemy się całą logistyką transportu.
  5. Wniesienie do punktu B – ustawimy transportowane przedmioty w miejscu wskazanym przez Klienta.
  6. Rozpakowanie – finalizacja usługi to rozpakowanie i montaż (jeśli jakieś towary wymagały demontażu na czas transportu).